Basım sektörüne giriş yaptığımız 1954 yılından beri amacımız kağıt ürünleri konusunda baskılı ve ciltli ürünlere dair üst düzey kalite ve hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermektir. 65 yıl boyunca edindiğimiz birikimler doğrultusunda alanımızda Türkiye ve dünyanın sayılı baskı ve ciltleme merkezlerinden biri haline gelmeyi başardık. Teknolojik gelişmeleri takip edip gerekli yatırımları yaparak üretim kapasitemizi ve baskı kapasitemizi yükselterek sektör adına günün gerektirdiği gelişmeleri hayata geçirip hizmet çıtamızı durmadan yükseltmeye çaba gösterdik. Tam otomasyon ve entegre sistem ile üretimlerimizi gerçekleştirdiğimiz fabrikamızda yıllardır ülkemizde ve yurtdışında kurumsal firmaların ihtiyaçlarına hizmet veriyor olmaktan onur duyuyoruz.

Geride bıraktığımız süre içinde pek çok ilke imza atarak Türkiye’nin ilk kağıt ürünleri ihracatını gerçekleştirdik, Uluslararası Paperworld fuarında Türkiye’yi promosyon alanında temsil eden ilk firma olduk, Lecolor markamız ile kırtasiye pazarını yüksek kalitede okul ve ofis ürünleri ile tanıştırdık.

Şimdi de Levent Kutu markamız ile geçmişten gelen üretim deneyimlerimiz ve hizmet anlayışımız ile siz değerli dostlarımıza özel ambalaj kutu ürünleri konusunda hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Dünyadaki en son teknoloji olan 90 derece keskin kenarlı mukavva taslama kutu teknolojisini uygulayarak yaptığımız üretim ve VIP kutu ürünleriniz için hazırladığımız yeni ve görülmemiş ürün koleksiyonumuz ile ambalaj konusunda farkı yaşatacak ve deneyimleyeceksiniz.

Durmaksızın sektörümüze karşı duyduğumuz heyecan ile Levent Kutu olarak ambalaj ürünleri alanında yeniliklere imza atarak, hizmet ve kalite anlayışımızı daima yükselterek yolumuza devam etmeyi hedeflemekteyiz.